Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace, přihlášky

Kapacita školní družiny je 20 žáků. Přijímáme přednostně mladší žáky, to znamená, že do ŠD můžeme přijmout všechny žáky z 1., 2. a  většinu žáků 3. třídy. Provoz školní družiny je od 11:30hod. do 15:30hod.

Od září 2018 bude v naší škole zřízen dětský klub z projektu pro podporu zaměstnanosti. Bude probíhat ráno před vyučováním, souběžně se školní družinou a po skončení školní družiny až do 17:00hod. Do dětského klubu se mohou přihlásit všechny děti, které nebudou přijaty do školní družiny, ale i děti, které budou přijaty do ŠD a budou potřebovat ranní provoz dětského klubu před vyučováním nebo odpolední provoz po skončení školní družiny (od 15:30 do 17:00). Přihlásit se mohou i děti, které budou docházet nepravidelně.

Přihláška: přihláška do klubu na 1. pololetí

K přihlášení do dětského klubu je třeba mít vyplněno potvrzení o zaměstnání. Rodiče, kteří potvrzení odevzdávali k příměstskému táboru ho znovu vyřizovat nemusí.  Potvrzení o zaměstnání, studiu, rekvalifikaci...…

OSVČ místo potvrzení o zaměstnání potřebují potvrzení ČSSZ.  Vzor žádosti pro ČSSZ

 

Pozor, pokud ve formulářích narazíte na pojem podpořená osoba, tak pro potřeby projektu je podpořená osoba rodič, nikoli dítě.

.